natěračské práce kontaktujte nás Najdete nás na fLICKR Najdete nás na Facebooku Najdete nás:
VOLEJTE KDYKOLI +420 605 162 558

AIRLESS

" Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce."
- Pablo Picasso

AIRLESS VYSOKOTLAKÝ NÁSTŘIK
Provádíme profesionálně veškeré malířské práce.

Součastná doba klade na společnost čím dál tím vyšší požadavky. Není tomu jinak ani při malířském a natěračském řemeslu. My malíři a natěrači REMALBY jdeme s dobou a pružně se přizpůsobujeme nejnáročnějším požadavkům našeho klienta. Tím to ale nekončí. Stali jsme se špičkou v oboru profesionálně prováděných malířských a natěračských prací. Abychom si udrželi profesionální úroveň používáme špičkovou techniku AIRLESS pro vysokotlaké bez vzduchové stříkání nátěrových a stěrkových hmot ve spolupráci se zavedenou společnosti STORCH.

img

Co je AIRLESS VYSOKOTLAKÝ NÁSTŘIK?

Vysokotlaká stříkací technika AIRLESS je aplikace nátěrové hmoty pod vysokým dynamickým tlakem (záleží od typu stříkacího zařízení - v našem případě je tlak max.205bar), pomoci stříkací pistole vybavené rozprašovací tryskou. K dispozici máme širokou škálu trysek, což nám umožňuje nanášet malířské nátěrové hmoty, syntetické, olejové nátěrové hmoty a laky.

Materiál vhodný pro VYSOKOTLAKÝ NÁSTŘIK AIRLESS

Technologie AIRLESS je vhodná jak pro aplikaci klasických vodou ředitelných malířských nátěrových hmot, akrylátových barev, tak pro aplikaci syntetických nebo olejových nátěrových hmot, laků, lazur, fasádních barev, latexů, barev na bázi silikonů. U nás navíc aplikujeme silikonové barvy vyšší viskozity, silikátové barvy italského typu, hustá lepidla na sklovláknité tapety, aj.

Kde VYSOKOTLAKÝ NÁSTŘIK AIRESS používáme?

VYSOKOTLAKÝ NÁSTŘIK AIRLESS používáme při výmalbě nebo nátěru vysoko metrážích ploch - haly, skladové a výrobní prostory, fasády, konstrukce, garáže, betónové podhledy.

Velmi dobře se osvědčilo použití techniky AIRLESS při výmalbě nově vybudovaných objektů, kdy malbu aplikujeme ještě před položením podlah, koberců, vestavěného nábytku apod.

Díky velkému výkonu AIRLESS techniky naší malíři a natěrači REMALBY provádějí práce zcela profesionálně, rychleji a kvalitně i v špatně dostupných místech. Odměnou při použití této technologie je efektivně provedená práce v zaručeně kratších termínech.

contact

Vy si jen vysněte - My Vám vymalujeme
Proměňte s námi vysněný interiér nebo exteriér na skutečnost.